Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai.
Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Par mums

SIA "EVA - SAT" dibināta 1989. gadā, kā 100% vietējo uzņēmēju īpašums. Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir augstas kvalitātes sanitāras un apkures tehnikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums kļuvis par vienu no vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas tirgotājiem Latvijā.

Šobrīd uzņēmumam "EVA - SAT" pieder lielākie santehnikas un apkures tehnikas veikali KOMFORTS - Rīgā - tirdzniecības centri Jaunmoku ielā 26 un Krasta ielā 44, veikali Ventspilī, Brīvības iela 43, Liepājā, Zemnieku ielā 32, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 163 un Valmierā, Stacijas ielā 30. Kopšs 2012. gada jūnija EVA-SAT ir paplašinājis savu darbības lauku un Lietuvā, Viļņā, Žemaites gatvē 26 atvēris tirdzniecības centru KOMFORTAS.

Būtiski ir paplašinājusies „EVA-SAT” tirgus daļa santehnikas un apkures tehnikas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības jomās, vairumtirdzniecībā „EVA-SAT” apkalpo praktiski visu Latvijas teritoriju. Par uzņēmuma "EVA - SAT" patstāvīgiem klientiem, pateicoties preču augstajai kvalitātei, daudzveidīgam piedāvājumam un ātrai piegādei, ir kļuvušas vairākas Latvijā labi pazīstamas dizaina un celtniecības firmas un arhitektu biroji. „EVA-SAT” sadarbojas ar 50 vadošām ražotājfirmām visā Eiropā.

Uzņēmuma panākumus nosaka darbinieku augstā profesionalitāte un pieredze santehnikas un apkures tirdzniecības jomā. Šobrīd uzņēmumā strādā 175 darbinieki. Daudzi no tiem uzņēmumā strādā vairāk kā 14 gadus. Kolektīvu saliedē kopīgie pasākumi gan pašiem, gan kopā ar klientiem.

Notiek pasūtījuma apstrāde...